×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۷  
true
false

فرزند سردار دلاورشهید امان اللهی برادر موحد امان اللهی

سلام علیکم

کردستان لازم است توسط تفکراتی که دروجودشما فرزند رشید ،متعهد ومتخصص کردستان نهادینه شده است  آباد شود چرا که گذشته ی شما وزمان حال  شما بیانگر حقیقتی محض است که باید کردستان توسط تفکری آباد گردد که به آبادانی متعهد است واین مهم در خاندان سردارشهید امان اللهی متبلورشده است.

آن روز که  اخبار تلویزیون را گوش می دادم واز پدر دلاورتان گفت، با برادر هردو جهانم حاج ارسلان حبیبی پای گیرنده نشسته بودیم وهردو بی اختیار اشک ریختیم وبر روح آن سرباز فداکار امت ،سلام ودرود فرستادیم واز همه مهمتر به خود بالیدیم که در کردستان عشق از هرمکتب دیگری حاکم تر است وزمانی که آقای خوبان کردستان را سرزمین مجاهدت های خاموش خواندند ،باردیگر یاد پدر بزرگوارتان را به خاطر آوردیم که اگر کردستان شایسته چنین لقبی است به خاطر داشتن چنین سرمایه هایی است.

امروز که شما برادر شایسته وارزشی به سمت فرماندار قروه منصوب شده اید ضمن تبریک به خاطر تباین شایستگی هایتان از استاندار محترم کردستان خاضعانه قدردانی می نماییم چرا که این انتخاب شایسته در جهت آبادانی این نقطه از جغرافیای ایران اسلامی وکردستان محبوب بسیار به جا بوده است وقبل از شما به ایشان تبریک می گوئیم که این مهم در نزد پروردگار ثبت خواهد شد وجزئی از باقیات الصالحات ایشان  خواهد بود چرا که موحد امان اللهی فردی جناحی نیست فردی غیرمتخصص نیست فردی غیرمتعهد نیست وبرای اثبات این ادعاها دلایل کافی موجود است که حداقل آن در بحث تخصص راخدمت تان تقدیم می نماییم .

آقای موحد امان اللهی کارمند وزارت کشور است چند سالی را بخشدارمرکزی کامیاران بوده است وبعد از خروج از کامیاران پست های متفاوتی را در سنندج برعهده داشته است وهمواره از چهره های موفق کردستان بوده است او تجسم شهید گرانقدر کردستان وابوی شهیدش سردار سرافراز سپاه اسلام امان اللهی بزرگ است که مردمان کردستان با هرسلیقه وگرایشی به روح پاکش درود می فرستند.

و اما موحد عزیز:

بهترین ها را برایت آرزومندیم چرا که لیاقت بهترین ها را دارید عمری بسیار طولانی را برایت از درگاه حضرت رحمن ملتمسانه خواستاریم چرا که چنین عمری جز خدمت به خلق الله در جائی دیگر صرف نخواهد شد.

در پایان باردیگر از خداوند خوبی ها عاجزانه صحت جسم وجان را برایتان آرزومندیم

پیروز وموفق وسربلند باشید

برادرانت ار کامیاران :حاج ارسلان حبیبی ومجتبی باجلانی

 

 

true
true
true
true
  1. یزدان مرادی

    برادر گرامی جناب آقای موحد فرماندار محترم شهرستان قروه با سلام و احترام، انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان فرماندار شهرستان قروه، را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.
    سوابق ارزشمند جنابعالی در جایگاههای مختلف مدیریت سیاسی واجرائی نوید بخش حرکتی نو و تلاش مضاعف و با شتاب بیشتر در خدمت به مردم فهیم ، فرهیخته ، شهرستان قروه است.
    ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که به حق از نیروهای ارزشی و ولایی و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام و ملت عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم شریف شهرستان قروه همان طور که تاکنون در تمامی مسؤولیت های محوله داشته اید، از درگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false