×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۷  
true
false

پیش از ظهر امروز

قاتل مارمولک‌نشان صحنه جنایت را در بیابان‌های مشهد بازسازی کرد

خبرگزاری فارس: قاتل مارمولک‌نشان صحنه جنایت را در بیابان‌های اطراف مشهد بازسازی کرد

کامیاران خبر:جوانی ۲۷ ساله‌ای که به قاتل مارمولک‌نشان معروف شده و محمدحسین ۱۰ ساله را هفته گذشته در بیابان‌های اطراف مشهد، به طرزی دلخراش به‌قتل رسانده بود، با حضور مقام قضایی پیش از ظهر امروز صحنه جنایت را بازسازی کرد.

به گزارش کامیاران نیوزاز مشهد، سجاد متهم ۲۷ساله پرونده کودک‌کشی در مشهد، صبح امروز با حضور قاضی حسن حیدری، معاون دادستان خراسان رضوی و قاضی کاظم میرزایی بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد، به‌محل آغاز این ماجرای خونین که مقابل منزل مقتول بود، آورده شد.

قاتل در مقابل اشک‌های مادر محمد حسین و فریادهای پدر مقتول که می‌گفت تو از حیوان هم پست‌تری، صحنه سوار کردن کودک به خودرو را بازسازی کرد.

متهم در این خصوص گفت: با خودرو کنار خیابان ایستاده بودم که محمدحسین آمد و پرسید، من راننده آژانسم که من هم جواب مثبت دادم و او روی صندلی جلوی ماشین سوار شد، بعد بین مسیر، کیفش را روی صندلی عقب گذاشت و به سمت خیابان راهنمایی و بعد جاده شاندیز رفتیم.

با انتقال متهم به محل وقوع جرم او آنچه رخ داده بود را به مقام قضایی بازگو کرد و صحنه جنایت را بازسازی کرد.

متهم در حالی گریه می‌کرد که از مقام قضایی، تقاضای کمک و بخشیدن داشت؛ او در خصوص علت کشتن محمد حسین گفت: من نمی‌خواستم او را بکشم و تنها به تجاوز فکر می‌کردم، اما او نمی‌گذاشت، وقتی فحشم داد، کنترلم را از دست دادم و اول با چاقوی میوه‌خوری به شکمش زدم، وقتی افتاد روی زمین، دو ضربه دیگر به پشتش زدم و بعد هم با یک تکه سنگ به سرش کوبیدم و از آنجا رفتم.

پس از پایان بازسازی صحنه قتل، بازپرس قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، در جمع خبرنگاران گفت: متهم صحنه جرم را بازسازی کرد و به تمام جزییات و ابهامات صحنه جرم اعتراف کرد.

قاضی میرزایی ادامه داد: پس از این مرحله و تکمیل شدن تحقیقات، پرونده در اختیار شعبه اظهارنظر دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای صدور کیفرخواست قرار می‌گیرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false