×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۴ بهمن - ۱۳۹۷  
true
false

دیروزریاض امروزمسقط

رقص شمشیر وزیر اسرائیلی در عُمان+ویدئو

رقص شمشیر وزیر اسرائیلی در عُمان+ویدئو

 یک ضرب المثل کردی می گوید:روی پدرتان سفید مانند پرهای کلاغ

وحال ای حکام نابخردعرب روی پدرتان سفید به مانند این مثل کردی

روابط عمومی کامیاران خبر

آقایان وحاکمان کشورهای عرب چه خبراست؟شما راچه شده است؟خون شهدای فلسطین را در ازای چه فروختید؟ازآن همه خون ریخته شده خجالت نکشیدید؟اجساس شرم نکردید؟

ملت بزرگ ایران اگر۴۰سال تمام است محاصره اقتصادی است به خاطر بمب اتم وموشک نیست به خاطردفاع از ملت مظلوم فلسطین است به خاطر به رسمین نشناختن مشتی صهیونیست است.

به خدا سوگند اگر خدای ناکرده وبرفرض محال همین فردا،ایران اسلامی کاری به کارصهیونیست ها نداشته باشد حتی بگوید اسرائیل را به رسمیت نمی شناسیم اما کاری هم به روابط آنان وفلسطینی ها نداریم،یک دقیقه بعدشخواهیددید،عینا یک دقیقه بعد:

  دلار در تهران از بی ارزش ترین ارزها در مقابل ریال خواهدشد.

همین ترامپ دیوانه خواهد آمد وبه شدت از ایران دفاع خواهد کرد وخواهد گفت ایرانی ها هرچه می خواهند تقدیم شان نمائید،اصلا حق خودشان است بمب اتم می خواهند؟به آنها بدهید،موشک های قاره پیما می خواهند؟ به آنها بدهید،بوئینگ مسافربری وجنگنده های f15وf16وf18 وf35حق مسلم ایرانی هاست هرچه خواستند رایگان بدهید ممکن است امنیت آنها درخطر بیفتد ولازم است از خود دفاع کنند.

آری حکام نابخرد عرب ما به خاطر ملتی محاصره هستیم که همزبان شما هستند در حالی که ما را عجم می خوانید وخود را عرب،

اما از اسلام هیچ نمی دانید که عرب وعجم معنا ندارد،درحالی که علنا به همین گفته خود هم اعتقاد ندارید.

اگر داشتید عرب زبان های فلسطینی را اینگونه قربانی نمی کردید؟؟!! از قاتل شهدای فلسطینی اینگونه استقبال نمی کردید؟؟؟!!! سفارتخانه های این رژیم نامشروع در پایتخت های عربی افتتاح نمی گردید؟؟؟؟!!!!

منظورما ازحکام عرب تمامی حکام این کشورها نیستند در این میان حاکمان عربی هستند که از بهترین انسان های روی زمین هستند به مانند آقای بدرالدین حوثی حاکم کشورانقلابی یمن وآقای بشاراسد رئیس جمهورکشورانقلابی سوریه ویا میشل عون رئیس جمهور لبنان وآقای برهم صالح رئیس جمهورکشوربرادرعراق منظورما خیانتکارانی چون بن سلمان ها،بن حمد ها،آل نهیان ها وجدیدا جاکم کشورعمان که هنوز در این مورد خاص کاملا گیج ومبهوت هستم چرا که وی آدم بدی نبود چرا وچگونه در این دام افتاده است من نیز نمی دانم.

 

 

 

تلویزیون رژیم صهیونیستی رقص شمشیر وزیر حمل‌و‌نقل و اطلاعات این رژیم  که درکشورعربی عمان رخ داده است را با افتخار هرچه تمام پخش می کندوبه ریش شما حکام نادان می خندد.

آن وقت به جای وحدت وبرادری با ایران اسلامی با صهیونیست ها عقد اخوت می بندید وایران اسلامی را دشمن خود می دانید در محاصره اقتصادی ام القرای مسلمانان جهان، گوی سبقت را از کشورهای بی دین می ربائیدوهرکجا ایران از منافع ملت های عربی درمقابل زیاده خواهی های صهیونیست های جنایتکار دفاع می کندآن را دخالت می نامید.

شما باید از همین امروز که روز رحلت بهترین وبرترین عبدصالح خداست خجالت بکشید از خاندان پاکش خجالت بکشید از امامان معصوم وخلفای راشدین خجالت بکشید چرا که هرکدام از این بزرگان اگر امروز ناظر این رفتارهای زشت تان بودند شما را نفرین می کردند.

برای دیدن فیلم برروی کادر زیرکلیک کنید

 

منبع فیلم وتصویر:خبرگزاری فارس
متن از:گامیاران نیوز

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false