×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۴ بهمن - ۱۳۹۷  
true
false

 

سیدمنصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران

دکترمظفری رئیس بیمارستان سینای کامیاران

تشکراز حرکت ارزشی وزیبایتان

زایشگاه کامیاران همواره محلی پرازاسترس برای همراهان بیماربود،به ویژه در چنین ایامی که برف برزمین نشسته وسردی هواانسان ها را آزارداده ویا درتابستان داغ ونبودسایبانی همراهان را بیشترمی آزرد.

اما درمدیریت سیدمنصورهاشمی نسب ودرایت های دکترمظفری بیمارستان کامیاران رفته رفته به خودمی بالدومنشاءخدمات ارزشی گردیده است.

همین چندروزپیش بود که دو دستگاه آمبولانس بسیارپیشرفته به واحد۱۱۵بیمارستان سینا تحویل گردید تا بیمار احساس نماید درداخل خودرو نبوده بلکه در بیمارستان دیگری مورد طبابت قرارمی گیرد.

وامروز در یک حرکت ارزشی دیگر به جهت همراهان بیماران زایشگاهی محل اسکان بسیارزیبائی برای این عزیزان تهیه شده است.محلی که همواره برای همراهان بیمارمعضل بزرگی بود واین علاوه برچهره ناخوشایندی بود که درجلو این قسمت از بیمارستان  ایجادشده بود.

محل اسکان ساخته شده مجهز به اسباب راحتی همراهان بیمارامکانات سرمایشی وگرمایشی بوده وهمراهان از این بابت هیچگونه دغدغه ای ندارند.

بدین وسیله وبه عنوان احدی از همشهریان کامیارانی اززحمات عزیزانم سیدمنصورهاشمی نسب ودکترمظفری روسای شبکه بهداشت شهرستان وبیمارستان سینای کامیاران تقدیروتشکربه عمل آورده از خداوند خوبی ها برای این عزیزان توفیقات روز افزون راخاضعانه  استدعا دارم.

روابط عمومی کامیاران نیوزوکامیاران خبر

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false