×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۴ بهمن - ۱۳۹۷  
true
false

اعلام رسمی شهادت مظلومانه ی امدادگرهلال احمرشهیدکوهسارفاتحی

توسط عناصرپلیدگروهک تروریستی پژاک ودستگیری مرتبطین گروهک ملحدپژاک درشهرستان کامیاران

جزئیات تیراندازی به یک امدادگر/شهادت نجاتگر هلال احمر

کامیاران  خبر:خبربسیارتندی بود؟؟!!به شهادت رساندن یکی از امدادگران هلال احمر؟؟!!

مگر این افراد هم مورد تهاجم قرارمی گیرند؟

کشورسوئیس درجنگ های اول ودوم که جهان کاملا به هم ریخته بود اعلام بیطرفی نموده مسئولیت رسیدگی به قربانیان جنگ را برعهده می گیرید،هیتلر با آن همه خوی درندگی به خود اجازه نمی دهد که کاروان های صلیب سرخ جهانی که درکشورهای اسلامی به هلال احمر معروف است مورد حمله قرارگیرند.

دروحشیگری های داعش درعراق وسوریه هیچگاه نشنیدیم که نیروهای هلال احمر این دو کشور که اتفاقا نقش به سزائی در این جنگ داشتند مورد تعرض قرارگیرندوهمواره شاهد دهها وصدها امدادگر در تبادل اسراوجابجائی خانواده های طرف های جنگ توسط هلال احمراین دوکشورکه وسائل نقلیه ی آنها به اتوبوس های سبز معروف شده بودند بودیم،اما هیچگاه احدی از اعضای هلال احمر این دوکشورآسیب ندیدند شیشه های اتوبوس هارامی شکستنداما به امدادگران تعرض نمی کردند.

در کمال ناباوری وتاملی  بسیار سنگین در شهرکامیاران خبری پیچید:

امدادگر کامیارانی کوهسار فاتحی  مورد اصابت دهها گلوله قرارگرفته به شهادت می رسد.

اهالی شهر در بهتی عجیب فرو می روند مگر هلال احمری ها را هم می کشند؟به چه جرمی؟مگر کمک رسانی به مجروحین وکشته های تصادفات،تلفات زلزله ،سیل،آتش سوزی وغرق شدن در سدها ودریاودریاچه هاجرم است؟که باید فاعل این خدمات جرم شان مرگ باشد؟

تشییع پیکر مطهر این شهید مظلوم در طول سال ها تشییع شهدا درکامیاران بی نظیر بود،همه همشهریان وحتی روستائیان عزیزهم آمده بودندتا روزها خانه ی پدر وبرادران بزرگوار این شهید مملو از جمعیت وحضور مردم بود،چون این شهادت برای شان قابل باور نبود مخصوصا شهید کوهسار فاتحی فرزندیکی از خوشنام ترین اهالی شهرستان کامیاران که سال های سال است این طایفه ی بزرگ به نیکوکاری ومردم داری مشهور هستند.

امروز رسما خبرشهادت شهید کوهسار فاتحی توسط آدم کشان پژاکی اعلام می شودمعاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان این خبر را اعلام می کند وحتی خبر بیشتر از این مطلب است این خبرمی افزاید مرتبطین پژاک در این خصوص هم دستگیر می شوندکه عین سخنان آقای خوش اقبال به شرح ذیل می آیدوامیدواریم درس عبرتی برای کسانی باشد که کشتن آدم ها برای شان بسیار آسان است وپندگرفته از اینگونه اعمال تجاوز کارانه دست بردارند.

خوش اقبال در توضیح بیشتر پوشش فعالیت محیط زیستی دستگیر شدگان گفت: تیر ماه امسال راننده یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر در کامیاران در یک اقدام ناجوانمردانه مورد تعرض و اصابت چندین گلوله از سوی برخی افراد وابسته به گروه های تجزیه طلب و بیگانه پژاک قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در این حرکت تروریستی کوهسار فاتحی راننده آمبولانس و از اهالی بومی استان که نیتی جز خدمت رسانی به همنوعان خود نداشت مظلومانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد در حالیکه نیروهای جمعیت هلال احمر، صلیب سرخ و سایر نهادهای امدادی بر اساس پادمان های حقوقی با یک وجهه بین المللی در تمام دنیا در شرایط مختلف دارای مصونیت هستند.
خوش اقبال اظهار داشت: با توجه به بررسی ها و اقدامات اطلاعاتی و سرنخ های بدست آمده از سوی نهادهای امنیتی، تعدادی از مرتبطان و عوامل گروهک های ضد انقلاب در شهادت راننده آمبولانس جمعیت هلال احمر که در قالب فعالیت های زیست محیطی وظیفه پشتیبانی و حمایت از این عناصر را به عهده داشتند، شناسایی و دستگیر و مورد برخورد قانونی قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا، شامگاه جمعه ۲۹ تیرماه امسال کوهسار فاتحی امدادگر هلال احمردر تیراندازی افرادی به سمت آمبولانس جمعیت هلال احمر در سه راهی بیاره (خروجی کامیاران به سمت سنندج) به شهادت رسید.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false